Микола Каськів про наповнення сільської казни  і бюджетоутворюючі підприємства

Дата: 24.03.2021 08:52

Фото без опису Пристоличний сільський голова Микола Каськів вважає, що його головний пріоритет як очільника громади – дбати про наповнення бюджету, щоб Пристолична ОТГ змогла не лише забезпечувати життєдіяльність сіл, утримувати комунальні заклади, але й розвиватися: будувати садочки, школи, дороги, освітлювати вулиці.

«Усі підприємства, які працюють на території ОТГ, мають бути зареєстровані за місцем розташування – це надходження до сільського бюджету і важлива умова для розвитку наших територій», – наголошує Микола Каськів.

За його словами, у Пристоличній сільській раді очікується 352 млн грн надходжень до бюджету-2021.

Вилучення з сільського бюджету до державного – 53 млн грн.

«Сума вилучень із місцевого бюджету здійснюється за формулою Мінфіну з розрахунку щодо кількості населення на території. Тобто, якщо усі мешканці сіл нашої громади зареєструються за місцем проживання, то вилучення з місцевого бюджету будуть меншими. Це слід розуміти кожному», – говорить М. Каськів.

За словами керівника, на розвиток ОТГ заплановано понад 50 млн грн за умови повного виконання бюджету.

На сьогодні усі сумарні витрати, що потрібні на завершення розпочатих об’єктів будівництва на території ОТГ, чи тих, що нині готуються до старту, складають майже один мільярд гривень. Йдеться про спорудження двох ДНЗ, школи, реконструкцію каналізаційної насосної станції № 3 в с. Чубинське та будівництво каналізаційної насосної станції в с. Проліски з напірними каналізаційними колекторами тощо.

Підприємства на території Пристоличної ОТГ, які є бюджетоутворюючими, згідно з надходженнями (грн) до сільського бюджету за січень-лютий 2021 року:

1. ДП «ФМ ЛОЖІСТІК ДНІПРО» (с. Дударків) – фактивно надійшо – 3 455 016, 00
  2. ТОВ «ДР. РЕДДІ’С ЛАБОРАТОРІЗ» (с. В. Олександрівка) – 3 879 544, 69
  3. ДП «ЕЙВОН КОСМЕТІКС ЮКРЕЙН» (с.Щасливе) – 3 456 205, 17
  4. ТОВ «ЕГЕРЗУНД СІФУД» (с.Щасливе) – 3 287 202, 54
  5. ТОВ «АМАКО Україна» (с. Щасливе)  - 1 954 355, 90
  6. ДП «СУМІТЕК Україна» (с. Щасливе) – 1 575 035, 83
  7. ТОВ «ВІННЕР АВТОМОТІВ» (с. В. Олександрівка – 1 386 359, 01
  8.  ТОВ «ХФК» «БІОКОН»  (с. В.Олександрівка) – 464 442, 60
  9. ТОВ «Колорстар», ТОВ «КОЛОРСТАР» (соціальні виплати) (с. Щасливе) – 1 124 531, 97

Загальна сума – 20 582 693, 71

Микола Каськів підкреслив, що на території Пристоличної ОТГ сприятливий інвестиційний клімат і триває робота місцевої влади щодо залучення нових інвесторів.