Староста Василь Олійник про початок роботи і відкритість до спілкування

Дата: 25.03.2021 13:12

Староста Василь Олійник, якому  рішенням березневої сесії Пристоличної сільської ради довірена робота на території сіл колишньої Великоолександрівської сільради, розпочав свою діяльність на посаді з весняного благоустрою.

«Як  житель Великої Олександрівки критикувати нікого не буду. Спробую разом із місцевою владою і активною громадою щось змінити на краще, –  розповідає Василь Миколайович. –   На початку свого першого робочого тижня я зустрівся з директором школи, щоб організувати прибирання території силами педколективу.  Місцеве КП забезпечить нас технікою та інвентарем. Плануємо провести суботник.

За територію поблизу сільради доглядатимуть комунальники.

Побачимо, як люди реагують на активність щодо благоустрою».

Також староста розповів, що інспектори з благоустрою звертаються до населення з проханням навести лад на прибудинкових територіях, прибрати будівельні матеріали, спиляні гілки тощо.

Щодо накладання штрафів на порушників загальних правил благоустрою, то Василь Олійник поки схиляється до роз’яснювальної роботи серед населення і сподівається на свідомість громадян.

Олійник підкреслив, що відкритий до спілкування з громадою і розраховує на підтримку людей.

Телефон Василя Миколайовича: 050 382 70 74.