У Бориспільському районі – 165 нових випадків COVID-19 за минулу добу, із них у Щасливому – 19

Дата: 26.03.2021 14:53

Захворювання на коронавірус виявили в 1139 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 25 березня. Нові випадки COVID-19 зареєстрували у 53 дітей і 1086 дорослих.

Бориспільському районі – 165 нових випадків, у т.ч. 7 дітей (м. Бориспіль – 38 (із них 2 дітей), с. Велика Олександрівка – 2, с. Вишеньки – 1, с. Вороньків – 5, с. Глибоке – 2, с. Головурів – 5, с. Гора – 1, с. Дударків – 5, с. Затишне – 2, с. Іванків – 12 (з них 1 дитина), с. Кучаків – 1, с. Лебедин – 3 (з них 1 дитина), с. Любарці – 1, с. Мартусівка – 2, с. Проліски – 3 (з них 1 дитина), с. Проців – 2 (з них 1 дитина), с. Ревне – 1 (дитина), с. Рогозів – 7, с. Сеньківка – 1, с. Чубинське – 4, с. Щасливе – 19.

За добу одужали 424 особи, зокрема у Бориспільському  районі – 48, у т.ч. 5 дітей (м. Бориспіль – 17 (з них 1 дитина), с. Головурів – 1, с. Гора – 1, с. Дударків – 1, с. Іванків – 4 (з них 1 дитина), с. Любарці – 1 (дитина), с. Мала Стариця – 1, с. Чубинське – 3, с. Щасливе – 6.