Київська об'їзна дорога: дві ділянки проектуються, ще на дві – оголошено тендери

Дата: 28.03.2021 16:53

Реалізація мегапроекту Укравтодору – Київська обхідна (об'їзна) дорога, запланована протягом 4 років.

Повідомляється на сторінці Фейсбук Укравтодору, на сайті КОР.

"У серпні 2020 року Служба, як замовник проектування КОД розпочала роботу з розроблення проектної документації п’яти ділянок. Перші дві ділянки вже проектуються, у березні 2021 було оголошено тендер на проектування ще двох ділянок, наразі триває подання пропозицій. Тендер на проектування останньої ділянки оголосимо найближчим часом.

Уже влітку 2021 року матимемо проекти перших ділянок та зможемо почати будівництво першої черги КОД. Таким чином, за 4 роки маємо можливість завершити КОД повністю та розвантажити столицю від транспорту, а для транзитного транспорту створимо комфортні умови проїзду нашою країною", – йдеться у дописі компанії.

Проект будівництва Київської обхідної дороги є частиною ВКАД, що передбачає спорудження так званого «напівкільця» загальною протяжністю близько 150 км. Він допоможе вивести транзитні потоки руху транспортних засобів за межі Києва.

Київська об'їзна дорога з’єднає автомобільні дороги М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса та Н-01 Київ – Знам’янка. Далі об’єднає автомобільні дороги Н-08 Бориспіль – Маріуполь та М-03 Київ – Харків та обхід м. Бровари.

Як проходитиме КОД?

* перша ділянка – від М-06 Київ – Чоп до М-05 Київ – Одеса протяжністю 35,2 км;

* друга ділянка – від М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп протяжністю 18,1 км;

* третя ділянка – від М-05 Київ – Одеса до Н-01 Київ – Знам’янка протяжністю 22,9 км;

*  четверта ділянка – будівництво мостового переходу через р. Дніпро з підходами до Н-01 Київ – Знам’янка та Гора – Рогозів протяжністю 25,7 км;

* п’ята ділянка – від Гора – Рогозів до М-03 Київ – Харків протяжністю 9,7 км.