У Бориспільському районі  – 107 нових інфікувань за добу

Дата: 30.03.2021 09:50

Згідно результатів ПЛР тестувань та отриманих від закладів охорони здоров’я термінових повідомлень за звітну добу, 29 березня,  зареєстровано 934 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 на Київщині.

COVID-19 підтверджено у 12 дітей та 922 дорослих у наступних районах: Білоцерківському – 187, у т.ч. 5 дітей, Бориспільському – 107,  Броварському – 62, у т.ч. 3 дітей, Бучанському – 249, у т.ч. 2 дітей, Вишгородському – 90, у т.ч. 1 дитина, Обухівському – 167, у т.ч. 1 дитина, Фастівському – 72). З них 52 хворих госпіталізовані, 882 перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції.

За минулу добу на Київщині одужали 213 осіб, у тому числі 3 дітей (Білоцерківський район – 39, Бориспільський район – 20, Броварський район – 21, Бучанський район – 22, у т.ч. 2 дітей, Обухівський район – 95, у т.ч. 1 дитина, Фастівський район – 16.