У Щасливому COVID-19 виявили у 9 дорослих і трьох дітей – знову антирекорд серед сіл Бориспільщини

Дата: 02.04.2021 14:06

Фото без опису  Захворювання на коронавірус виявили в 1156 жителів Київщини. Такими є дані Київського обласного лабораторного центру за минулу добу, 1 квітня.

Випадки COVID-19 підтверджено у 52 дітей та 1104 дорослих.

У Бориспільському районі – 191, у т.ч. 13 дітей (м. Бориспіль – 16 (із них 1 дитина), с. Андріївка – 1, с. Артемівка – 1, с. Велика Олександрівка – 2 (з них 1 дитина), с. Вишеньки – 3, с. Вороньків – 6 (з них 2 дітей), с. Головурів – 2, с. Гора – 4 (з них 1 дитина), с. Дударків – 2, с. Іванків – 8, с. Кучаків – 1, с. Лебедин – 3, с. Любарці – 6, с. Мала Олександрівка – 1, с. Мала Стариця – 2 (з них 1 дитина), с. Мартусівка – 4, с. Проліски – 7, с. Проців – 2 (з них 2 дітей), с. Ревне – 7 (з них 1 дитина), с. Рогозів – 1, с. Сошників – 3, с. Чубинське – 1, с. Щасливе – 12 (з них 3 дітей).

Переяслав – 53, с. Гребля – 1, с. Циблі – 2, м. Яготин – 37 (з них 1 дитина), с. Панфили – 1, с. Сотниківка – 1, с. Фарбоване – 1).

Із них 122 хворих госпіталізовані, 1034 перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції.

За добу одужали 554 особи, у тому числі 22 дитини.

У Бориспільському районі одужали – 60, у т.ч.  4 дітей (м. Бориспіль – 21 (із них 1 дитина), с. Гора – 2, с. Дударків – 1, с. Кучаків – 1, с. Любарці – 2, с. Мирне – 2, с. Мала Стариця – 1, с. Проців – 1, с. Старе – 1, с. Чубинське – 2, с. Щасливе – 1.

Переяслав – 14, с. Циблі – 1, м. Яготин – 9 (з них 3 дітей), с. Черняхівка – 1).

За добу надійшли повідомлення про 27 летальних випадків у хворих з підтвердженим COVID-19.