У Великій Олександрівці проігнорували велике прибирання

Дата: 04.04.2021 18:58

У неділю, 04 квітня, відбулася загальносільська толока в селі Велика Олександрівка, але людей зібралося не більше 10.

Староста Василь Олійник сподівався на підтримку спортсменів ФК «Алекс», оскільки прибирання передбачало впорядкування стадіону, озера і прилеглих територій. Але, за словами старости, футболісти проігнорували захід, прийшов лише один представник команди.

Але приємно, що до активістів у неділю приєднався депутат Пристоличної сільської ради Анатолій Стецюк із родиною, керівник КП КУП Дмитро Стариченко.

«Разом ми прибрали стадіон, озеро й прилеглі території, висадили 35 саджанців дубів. Підприємець Олександр Іванець забезпечив нас пакетами для сміття. Хотілося б, щоб місцева громада і депутати такого великого села демонстрували зацікавленість і були готові до подібних ініціатив», – розповідає Василь Миколайович.

За його словами, у Великій Олександрівці ще чимало роботи з весняного благоустрою і без підтримки населення не обійтися.