Чубинське: місячне немовля госпіталізували з COVID-19

Дата: 05.04.2021 10:57

Фото без описуЗа даними медичних амбулаторій ЗПСМ Пристоличної сільської ради, станом на 5 квітня, загальна кількість інфікованих у селі Щасливе – 132, також 8 людей одужали.

У селі Проліски – 58 хворих, 4 перебувають у лікарні.

У селах колишньої Дударківської сільської ради 23 недужих, 4 хворих знаходяться у стаціонарі, 1 людина одужала.

На території колишньої Великоолександрівської сільради – 53 інфікованих, 2 – у лікарні.

Також, за словами головного лікаря Щасливської медамбулаторії Анастасії Покозацької, днями госпіталізовано до лікувального закладу в місто Боярку місячне немовля з села Чубинське.

Місцеві лікарі закликають громадян максимально дотримуватися усіх протиепідемічних заходів, уникати перебування у громадських місцях, оскільки рівень захворюваності на території ОТГ продовжує зростати.