Пристолична ОТГ: вакцинація від COVID-19 на паузі

Дата: 05.04.2021 11:35

Головний лікар Щасливської медамбулаторії ЗПСМ Анастасія Покозацька 05 квітня повідомила, що щеплення від COVID-19 на паузі.

«Усі 150 доз першої партії вакцини ми використали повністю. Нині немає інформації, коли очікувати наступне надходження та на яку кількість доводиться розраховувати. У нас існує черга бажаючих на щеплення», - прокоментувала лікарка.

НАГАДАЄМО. Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО від 2 квітня «Щодо Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до кінця 2021 року».

Джерело: пресслужба президента, повідомляє Українська правда.

Дослівно: «Згідно з рішенням РНБО, Кабінет міністрів у семиденний строк має забезпечити розробку та затвердження Національного плану вакцинації проти COVID-19 з урахуванням найкращого міжнародного досвіду.

Має бути встановлено мінімально необхідну щомісячну кількість щеплень, визначено джерела та строки постачання вакцин для профілактики коронавірусної хвороби, осіб, відповідальних за реалізацію плану, кінцевою метою якого є охоплення щепленнями більшості дорослого населення України не пізніше грудня 2021 року для формування колективного імунітету до коронавірусу».