Прийнято рішення щодо форми навчання у школах ОТГ і роботи садочків із 06 квітня

Дата: 05.04.2021 17:19

05 квітня на позачерговому засідання виконавчого комітету Пристоличної сільської ради розглядалося одне питання порядку денного: Робота закладів освіти, культури та спорту на території Пристоличної об’єднаної територіальної громади під час запровадження карантинних заходів.

Андрій Хоменко, начальник Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я, повідомив про прийняті рішення.

Так, профільному Управлінню дозволено призупиняти роботу освітніх закладів на території ОТГ у разі необхідності та надзвичайних ситуацій через високий рівень захворюваності  на COVID-19.

Також адміністраціям шкіл і педагогічним колективам дозволено приймати рішення щодо форми навчання у закладах, згідно з статистикою інфікувань серед учнів і вчителів.

За словами керівника, з 06 квітня Щасливський НВК продовжує дистанційне навчання.

Великоолександрівська ЗОШ теж повністю переходить на дистанційну форму навчання.

У Дударківській ЗОШ 1- 4 класи – очна форма навчання, решта класів – онлайн (серед учнів і вчителів немає хворих на COVID-19).

Дошкільні навчальні заклади ОТГ працюватимуть  у звичному режимі.

«Усі заклади культури на території ОТГ працюватимуть дистанційно. Заборонено проведення будь-яких масових заходів спортивного та культурного характеру. Щодо роботи приватних спортивних секцій, то рішення за їхніми керівниками, залежно від загальної епідемічної ситуації у населеному пункті», – прокоментував Андрій Хоменко.