Села Щасливе «лідирує» у районі щодо нових інфікувань COVID-19 – ще 15  за минулу добу, на другому місці село Проліски

Дата: 06.04.2021 10:21

Захворювання на коронавірус виявили в 889 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 5 квітня.

Нові випадки COVID-19 зареєстрували в 38 дітей та 851 дорослого.

У Бориспільському районі  – 156 людей, у т.ч. 9 дітей (м. Бориспіль – 35 (з них 1 дитина), с. Артемівка – 2 (з них 1 дитина), с. Велика Олександрівка – 3, с. Вороньків – 1, с. Глибоке – 1, с. Гнідин – 4 (з них 1 дитина), с. Головурів – 3, с. Гора – 2, с. Іванків – 9, с. Кийлів – 2, с. Кучаків – 2, с. Лебедин – 2, с. Мала Олександрівка – 1, с. Петропавлівське – 1, с. Проліски – 13 (з них 2 дітей), с. Ревне – 1, с. Рогозів – 1, с. Сеньківка – 1 (дитина), с. Старе – 4, с. Чубинське – 5 (з них 1 дитина),  с. Щасливе – 15.

Переяслав – 7, с. Хоцьки – 1, с. Циблі – 1, м. Яготин – 25 (з них 2 дітей), с. Богданівка – 2, с. Добраничівка – 3, с. Коптевичівка – 1, с. Панфили – 1, с. Сотниківка – 4, с. Сулимівка – 1, с. Трубівщина – 1, с. Черняхівка – 1).

831 інфікований перебувають на амбулаторному лікуванні вдома. Решта 58 пацієнтів знаходяться на стаціонарі в госпітальних базах.