Важливо для Бориспільщини: Укравтодор ремонтує 13 км Північно-східного обходу Києва

Дата: 06.04.2021 16:09

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цього року «Укравтодор» планує відремонтувати 13 км дороги Р-03 Північно-східний обхід  Києва.

Цього тижня розпочалися ремонтні роботи на ділянці км 0+000 - км 0+950. Наразі здійснюється фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування щебенево-піщаної суміші з додаванням цементу та крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Також  під час ремонтних робіт буде  укріплено узбіччя, влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття, встановлено нові дорожні знаки та розмітка.

Підрядна організація: ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50.

Дорога загальною протяжністю 26,4 км має стратегічне значення для Київського регіону та Бориспільського району загалом, адже сполучає між собою два міжнародні автошляхи М 03 Київ – Харків — Довжанський та М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. Фактично весь вантажний транспорт рухається в обхід  Борисполя цією дорогою.

Торік  на дорозі Р-03 оновлено 5 км дороги та відремонтовано шляхопровід через залізницю.

2021 року в Київській області загалом планується відремонтувати більше ніж 200 км доріг державного значення.