Микола Каськів: «У наших селах повинно бути чисто!»

Дата: 06.04.2021 18:02

Фото без опису  Шановна громадо!

Заходи з весняного благоустрою – це спільне  завдання місцевої влади і громади, щоб зробити території сіл доглянутими.

Вдячний усім землякам, хто розуміє це і долучається до прибирання присадибних ділянок і бере активну участь у толоках.

Хочу відзначити зусилля працівників і керівників комунальних підприємств, місцевих підприємців, педагогічних колективів і депутатів,  які з відповідальністю поставилися до упорядкування територій, вивезення сміття. Вдячний за активну позицію старості Василю Миколайовичу Олійнику.

Хотілося б, щоб усі депутати сільської ради долучалися до справи благоустрою через взаємодію з виборцями, щоб населення було активнішим.

Ми усі прагнемо жити у комфортних умовах, тож давайте докладемо до цього власних старань. Хто, як не ми?

Весняний благоустрій триватиме до травня. Нам потрібно навести лад у місцях громадського користування, прибрати центральні вулиці сіл, біля магазинів, установ і організацій. Також узбіччя  доріг, зелені зони повинні бути чистими. Благоустрій – це нові клумби, доглянуті насадження, відремонтовані дитячі майданчики.  Інспектори з благоустрою контролюють ситуацію і вживають відповідні заходи.

Будь ласка,  долучайтеся до місцевих ініціатив у рамках щорічної акції «За чисте довкілля»!

Із повагою Пристоличний сільський голова Микола Каськів.