Комунальники ліквідують незаконне сміттєзвалище у селі Мала Олександрівка

Дата: 07.04.2021 13:14

На приватній земельній ділянці у селі Мала Олександрівка Пристоличної сільської ради утворилося стихійне сміттєзвалище, куди жителі населеного пункту кілька років поспіль незаконно звозять непотріб.

Такий факт обурює власників будинків, які розташовані неподалік звалища, та потребує негайного втручання місцевої влади.

Староста Василь Олійник повідомив, що ділянка не експлуатується господарем. Тому сільською радою прийнято рішення прибрати територію силами комунальних підприємств. Але поки триває весняний благоустрій,  комунальники звозять туди спиляне гілля з приватного сектору, щоб унеможливити його спалювання власниками домогосподарств.

Пізніше подрібнювачем буде перетворено усе гілля на деревну тріску (у комунальній власності є шредер) і повністю наведено лад на нині засміченій ділянці.

«Благоустрій  потребує зусиль, часу і коштів. У наших селах є чимало місць, які перетворювалися на смітники роками. Якщо буде підтримка і розуміння населення, ми поступово ліквідуємо усі незаконні сміттєзвалища», – заявив Василь Олійник.