Обговорили шляхи вирішення питання щодо укладення договору із НСЗУ

Дата: 08.04.2021 12:10

Відбулася робоча зустріч виконувача обов’язків голови Бориспільської районної державної адміністрації Руслана Дяченка з директором КНП “Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Анною Ільчишиною та з керівниками п’яти об’єднаних територіальних громад Бориспільського району (Бориспільської міської, Вороньківської, Гірської, Золочівської та Пристоличної сільських громад) за участі керуючого справами Бориспільської районної ради Ольги Малишевської. Йдеться на сайті Київської обласної ради.

Як зазначила директор КНП “Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Анна Ільчишина, на даний час не всі будівлі Центру облаштовані засобами безперешкодного доступу до медичних послуг особам з інвалідністю та маломобільним групам населення і не відповідають вимогам ДБН В.2.2-40:2018 Інклюзивність будівель і споруд, що не дає змогу укласти договір про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій на 2021 рік із Національною службою здоров’я України.

Після детального вивчення та обговорення присутніми було прийнято спільне рішення звернутися до НСЗУ з проханням посприяти у вирішенні вищезазначеного питання.