COVID-19: в області ще понад 1000 осіб, у Щасливому менше фіксується нових випадків

Дата: 10.04.2021 12:14

Захворювання на коронавірус виявили в 1133 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 09 квітня.

Випадки COVID-19 підтверджено у 44 дітей та 1089 дорослих.

У Бориспільському районі  – 133, у т.ч. 8 дітей (м. Бориспіль – 17 (з них 1 дитина), с. Безуглівка – 1, с. Велика Олександрівка – 1, с. Велика Стариця – 1, с. Вишеньки – 7, с. Вороньків – 1, с. Глибоке – 7, с. Гнідин – 3, с. Головурів – 2 (з них 1 дитина), с. Гора – 7 (з них 1 дитина), с. Григорівка – 1, с. Кучаків – 1, с. Лебедин – 1, с. Проліски – 2, с. Старе – 3, с. Щасливе – 3.

Переяслав – 23, с. Гайшин – 1, с. Горбані – 1, с. Дівички – 2, с. Переяславське – 1, с. Пологи-Вергуни – 2, с. Студеники – 1, с. Ташань – 1, с. Улянівка – 3 (з них 1 дитина), с. Хоцьки – 3, с. Циблі – 2, м. Яготин – 29 ( з них 4 дітей), с. Богданівка  – 1, с. Засупоївка – 1, с. Трубівщина – 1, с. Фарбоване – 3.

Із них 112 хворих госпіталізовані, 1021 перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції.

Минулої доби зафіксували одужання від коронавірусу в 586 жителів Київщини.

У Бориспільському районі – 65, у т.ч. 4 дітей (м. Бориспіль – 23 (з них 1 дитина), с. Гора – 1, с. Затишне – 1, с. Іванків – 1, с. Петропавлівське – 1, с. Проліски – 1, с. Проців – 1, с. Чубинське – 3 (з них 2 дітей), с. Щасливе – 2.

Переяслав – 4, с. Пологи-Яненки – 1, м. Яготин – 16 (з них 1 дитина), с. Жоравка – 1, с. Коптевичівка – 4, с. Трубівщина – 3, с. Черняхівка – 2),

Минулої доби надійшли повідомлення про 29 летальних випадків, пов’язаних із коронавірусом в області.