«Дружній матч»:  місцеві футболісти провели суботник

Дата: 10.04.2021 13:17

Фото без опису  Фото без опису                     10 квітня тренер і наставник місцевого футбольного клубу «Алекс» Вадим Махортов, як і обіцяв, організував своїх спортсменів – дітей та юнаків, а також колег і вихованців дитячого ФК «Прометей», щоб взяти участь у весняному прибиранні.

До  ініціативи футболістів долучилася представник сільської  волейбольної команди Аліна Цілик із родиною.

Активна і спортивна молодь Пристоличної ОТГ швидко впоралася з великим об’ємом робіт: прибрали зелену зону при в’їзді у село Мала Олександрівка, у селі Велика Олександрівка навели лад біля футбольного поля зі штучним покриттям, на великій території в напрямку залізничної дороги, а також у селі Чубинське прибрали від страусиної ферми до ЖК Новосельцево.

Сміття спакували у пакети, які вивезуть комунальники.

За словами Вадима Махортова, було 35 спортсменів –  учасників толоки. Сонячна  весняна погода і колективна праця додали усім настрою і згуртували.

Староста Василь Олійник задоволений якістю роботи.

«Приємно бачити, як молодь працює. Дуже вдячний тренерам і усім учасникам суботника. Нам потрібні такі заходи», – підсумував староста.

Хто підхопить естафету колективних весняних прибирань, поки не відомо.