COVID-19:  у Щасливому 2 інфікованих за добу, 11 – одужали

Дата: 12.04.2021 09:36

Захворювання на коронавірус виявили в 477 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 11 квітня.

Нові випадки COVID-19 зареєстрували в 18 дітей та 459 дорослих.

У Бориспільському районі – 70, у т.ч. 2 дітей (м. Бориспіль – 32 (з них 2 дітей), с. Велика Олександрівка – 4, с. Вороньків – 2, с. Головурів – 1, с. Іванків – 1, с. Мала Олександрівка – 1, с. Малі Єрківці – 1, с. Мартусівка – 2, с. Ревне – 3, с. Сошників – 1, с. Чубинське – 1, с. Щасливе – 2.

Переяслав – 6, с. Гланишів – 1, с. Пологи-Яненки – 1, с. Чопилки – 1, м. Яготин – 8, с. Лемешівка – 1, с. Черняхівка – 1).

429 інфікованих перебувають на амбулаторному лікуванні вдома. Решта 48 пацієнтів знаходяться на стаціонарі в госпітальних базах.

Минулої доби зафіксували одужання від коронавірусу в 251 жителя Київщини.

У Бориспільському районі  – 44, у т.ч. 2 дітей (м. Бориспіль – 16, с. Артемівка – 1, с. Глибоке – 2, с. Головурів – 1, с. Гора – 1, с. Дударків – 2, с. Іванків – 1, с. Проліски – 1, с. Рогозів – 3, с. Сеньківка – 2, с. Чубинське – 3, с. Щасливе 11 (з них 2 дітей).

Минулої доби надійшли повідомлення про 13 летальних випадків в області, пов’язаних із коронавірусом, серед них про чоловіка з с.Щасливе Бориспільського району.