У Дударкові встановлюють контейнери для сміття і планують суботник

Дата: 13.04.2021 11:05

Фото без опису  Фото без опису У центрі села Дударків Пристоличної сільської ради триває боротьба зі сміттям.

13 квітня завершуються роботи з підготовки майданчика для розміщення 8 контейнерів для відходів.

Як повідомив представник сільської ради в Дударкові  Владислав Тесля, незаконне сміттєзвалище поряд із новим майданчиком буде ліквідоване найближчим часом силами власника засміченої земельної ділянки.

«Є домовленість із власником ділянки, що сміття буде вивезене. Велике прохання до людей дотримуватися порядку й викидати непотріб у сміттєві баки», - прокоментував Владислав Тесля.

Також співрозмовник відзначив активність дударківців у роботах із весняного благоустрою.

«Приємно, що люди прибирають біля своїх садиб. На початку місяця був проведений масовий суботник, нині усі вулиці села прибрані. Брудно залишається лише на узбіччях дороги при в’їзді у село. Ми плануємо оголосити ще один суботник, щоб якісно прибрати усі території. Сподіваюся на підтримку людей», – розповів В. Тесля.