COVID-19: у Щасливому найбільше нових випадків  хворих серед сіл району, 16 людей одужали

Дата: 14.04.2021 09:55

Захворювання на коронавірус виявили в 818 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 12 квітня.

Нові випадки COVID-19 зареєстрували в 33 дітей та 785 дорослих в області:

У Бориспільському районі – 120, у т.ч. 7 дітей (м. Бориспіль – 48 (з них 2 дітей), с. Артемівка – 1, с. Велика Олександрівка – 1, с. Вороньків – 3, с. Глибоке – 2, с. Гнідин – 1, с. Гора – 1, с. Іванків – 7, с. Кийлів – 1, с. Лебедин – 2, с. Любарці – 2 (з них 1 дитина), с. Малі Єрківці – 2, с. Перегуди – 1, с. Проліски – 4, с. Ревне – 1, с. Рогозів – 1, с. Чубинське  – 2 (з них 1 дитина), с. Щасливе – 9 (із них 3 дітей).

Переяслав – 9, с. Гречаники – 1, с. Харківці – 1, м. Яготин – 15, с. Засупоївка – 1, с. Капустинці – 1, с. Лемешівка – 1, с. Ничипорівка – 1, с. Сулимівка – 1),

62 хворих області госпіталізовані, 756 перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції.

Минулої доби зафіксували одужання від коронавірусу в 316 осіб, у тому числі 11 дітей.

У Бориспільському районі – 63, у т.ч. 2 дітей (м. Бориспіль – 17, с. Велика Олександрівка – 1, с. Вишеньки – 1, с. Гнідин – 1, с. Гора – 4, с. Дударків – 1, с. Іванків – 5, с. Кучаків – 1, с. Мартусівка – 2 (з них 1 дитина), с. Старе – 2, с. Чубинське – 1, с. Щасливе – 16 (з них 1 дитина).

Переяслав – 9, с. Циблі – 1, с. Мазінки – 1.

Минулої доби надійшли повідомлення про 32 летальних випадки, пов’язані з коронавірусом.