Пристолична ОТГ поки без вакцини

Дата: 14.04.2021 16:21

Фото без опису 14 квітня головний лікар Щасливської медичної амбулаторії ЗПСМ Пристоличної сільської ради Анастасія Покозацька  підтвердила, що другої партії вакцини від COVID-19  медзаклад поки не отримав.

«Другого постачання вакцини немає. Коли очікувати, від якого виробника і в якій кількості –  нам досі не повідомлялося. Станом на 14 квітня Бориспільський район без вакцини», – прокоментувала лікарка.

Відомо, що на території ОТГ вакцинувалися 180 осіб, загальна кількість населення у Пристоличній сільській раді – майже 20 тисяч людей.

НАГАДАЄМО, Київська ОДА повідомила, що найближчими днями в Київській області розпочнеться щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac Biotec, яку область отримала 13 квітня. Київський регіон отримав 11600 доз вакцини CoronaVac. Їх вистачить для щеплення 5800 осіб.