Захворювання на COVID-19 у Бориспільському районі

Дата: 15.04.2021 10:33

Нові випадки COVID-19 зареєстрували в 808 дорослих і 27 дітей в області за минулу добу, 14 квітня.

У Бориспільському районі  – 127, у т.ч. 2 дітей (м. Бориспіль – 33, с. Андріївка – 1, с. Велика Олександрівка – 1, с. Вороньків – 3, с. Глибоке – 3, с. Гнідин – 1, с. Головурів – 3, с. Іванків – 1, с. Лебедин – 2 (з них 1 дитина), с. Мала Стариця – 1, с. Мартусівка – 2, с. Ревне – 3, с. Рогозів – 7, с. Щасливе – 3.

Переяслав – 16, с. Велика Каратуль – 1, с. Гланишів – 1, с. Дівички – 1, с. Ковалин – 1, с. Стовп’яги – 1, с. Ташань – 1, с. Циблі – 1, м. Яготин – 29 (з них 1 дитина), с. Двірківщина – 2, с. Засупоївка – 1, с. Капустинці – 1, с. Лемешівка – 1, с. Ничипорівка – 1, с. Панфили – 1, с. Тужилів – 2, с. Фарбоване – 2).

Із них 120 хворих госпіталізовані, 714 перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції.

Минулої доби зафіксували одужання від коронавірусу в 926 осіб, у тому числі 44 дітей  області.

У Бориспільському районі – 86, у т.ч. 1 дитина (м. Бориспіль – 23, с. Аркадіївка – 1, с. Велика Олександрівка – 2, с. Глибоке – 2, с. Гора – 1, с. Іванків – 2, с. Проліски – 4, с. Ревне – 2, с. Сеньківка – 2, с. Старе – 1, с. Щасливе – 4 (з них 1 дитина).

Переяслав – 15, с. Гайшин – 1, с. Пристроми – 1, с. Циблі – 4, м. Яготин – 18, с. Лемешівка – 1, с. Ничипорівка – 1, с. Сотниківка – 1),

Минулої доби надійшли повідомлення про 39 летальних випадків, пов’язаних із корона вірусом в області.

Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу.