Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри

Дата: 15.04.2021 21:55

Фото без опису На сайті Державної служби зайнятості (https://www.dcz.gov.ua) випускники шкіл, безробітні, які вирішили змінити професію та інші бажаючі можуть скористатися ПЛАТФОРМОЮ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР’ЄРИ створеної з метою надання послуг із профорієнтації у дистанційному режимі.

Зареєстрованому користувачу надається можливітсь безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі  без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у:

• виборі (зміні) професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • визначенні схильності до підприємницької діяльності
  • оцінці власних здібностей та навичок (Soft Skills);
  • саморозвитку.

За бажанням Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості.

Завдяки Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри Ви можете безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси.

Тобто зробити власну профорієнтацію !

Служба зайнятості запустила сучасний освітній портал!

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання.

Новий сервіс дозволяє: розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці; отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу; навчитися складати резюме сучасного формату; підготовка до співбесіди з роботодавцем; обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти ДСЗ.

Безкоштовне навчання он-лайн на ОСВІТНІХ ПОРТАЛАХ!