COVID-19 відступає: у районі нових інфікованих –  91 людина, одужали 135

Дата: 21.04.2021 11:52

Захворювання на коронавірус виявили в 881 жителя Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 20 квітня.

Нові випадки COVID-19 зареєстрували в 25 дітей та 856 дорослих в області.

У Бориспільському районі – 91, у т.ч. 3 дітей (м. Бориспіль – 19 (з них 1 дитина), с. Велика Олександрівка – 1, с. Велика Стариця – 1, с. Вишеньки – 2, с. Вороньків – 1, с. Глибоке – 3, с. Гнідин – 2, с. Гора – 4, с. Іванків – 5, с. Кийлів – 3, с. Лебедин – 1, с. Рогозів – 2, с. Сеньківка – 2, с. Старе – 1, с. Чубинське – 1, с. Щасливе – 3, м. Переяслав – 7, с. Циблі – 1, м. Яготин – 24 (з них 2 дітей), с. Богданівка – 3, с. Капустинці – 1, с. Коптевичівка – 2, с. Ничипорівка – 1, с. Фарбоване – 1).

849 інфікованих перебувають на амбулаторному лікуванні вдома. Решта 32 пацієнтів знаходяться на стаціонарі в госпітальних базах.

Минулої доби зафіксували одужання в 1010 жителів Київщини.

Одужали в Бориспільському районі –  135 осіб, у т.ч. 6 дітей (м. Бориспіль – 55 (з них 1 дитина), с. Вороньків – 4, с. Глибоке – 1, с. Головурів – 3, с. Дударків – 1, с. Іванків – 3, с. Кучаків – 1, с. Проліски – 1, с. Проців – 1 (дитина), с. Рогозів – 8, с. Сеньківка – 1, с. Чубинське – 2, с. Щасливе – 11, м. Переяслав – 6, м. Яготин – 33 (з них 4 дітей), с. Годунівка – 1, с. Лемешівка – 1, с. Ничипорівка – 1, с. Райківщина – 1).