Підтримка ліквідаторів ЧАЕС, а також вдів ліквідаторів та евакуйованих із зони відчуження

Дата: 23.04.2021 16:48

Фото без опису Нагадаємо, що у Пристоличній сільській раді діє Програма «ТУРБОТА - СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ», яка передбачає виплати громадянам у різних випадках.

Серед переліку, зокрема передбачена підтримка ліквідаторів ЧАЕС, вдів ліквідаторів ЧАЕС та евакуйованих із зони відчуження – 1000,0 грн – (до Дня пам’яті ліквідаторів ЧАЕС).

Також на підтримку одиноких громадян похилого віку –  1000,0 грн  – один раз на рік (до Великодня; до Дня громадян похилого віку).

Інвалідам війни, учасникам БД і вдовам  – 5 000,0 грн – один раз на рік (до Дня пам’яті та примирення).

На отримання соціальної матеріальної допомоги мають право фізичні особи, які зареєстровані на території Пристоличної сільської ради; працівники комунальних дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, закладів культури та мистецтва Пристоличної сільської ради без реєстрації на території Пристоличної сільської ради (с. Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Мала Олександрівка, Дударків та Займище) за рішенням Пристоличної сільської ради.

Для отримання соціальної матеріальної допомоги громадяни надають до Пристоличної сільської ради такі документи:

- заява громадянина або представника, який діє на підставі довіреності або закону;

- копія паспорта громадянина України з підтвердженням місця реєстрації на території Пристоличної сільської ради (не менше 3-х років);

- копія ідентифікаційного коду (у разі наявності);

- інші документи, що підтверджують викладені в заяві обставини.

Деталі Програми за посиланням: