У Щасливському пункті щеплення розпочинається другий етап вакцинації від COVID-19

Дата: 27.04.2021 17:06

Фото без опису Головний лікар Щасливської медамбулаторії ЗПСМ Пристоличної сільської ради Анастасія Покозацька  27 квітня повідомила, що місцевий пункт щеплення уже отримав другу партію вакцини від ковід - препарат корейського виробництва.

«28 квітня у медичній  амбулаторії, що в селі Щасливе, розпочнеться другий етап вакцинації. Щеплення нині у пріоритеті для людей віком 65+, а також для медичних і соціальних працівників. Бажаючі можуть звертатися до сімейних лікарів чи пункту щеплення.

Усього ми отримали 200 доз вакцини», –  розповіла лікарка.

Нагадаємо, у перший етап вакцинації на території Пристоличної сільської ради було використано 180 доз вакцини. Це вкрай мало, зважаючи, що загальна кількість населення у селах ОТГ – майже 20 тисяч осіб.

Відомо, що міністр охорони здоров'я Максим Степанов запевнив, що щеплення вакциною проти COVID-19 отримують категорії населення, які передбачені планом вакцинації, тобто пацієнти та працівники спеціалізованих медзакладів, соцпрацівники, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій і пенсіонери.