COVID-19: у Бориспільському районі одужали 114 осіб, із них –  12 у Пристоличній ОТГ

Дата: 29.04.2021 10:22

Захворювання на коронавірус виявили в 341 жителя Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 28 квітня.

Нові випадки COVID-19 зареєстрували в 327 дорослих та 14 дітей у наступних районах (населених пунктах) області.

У Бориспільському районі – 41, у т.ч. 2 дітей (м. Бориспіль – 13, с. Велика Стариця – 1, с. Вороньків – 1, с. Глибоке – 1, с. Головурів – 1 (дитина), с. Дударків – 1, с. Кучаків – 1, с. Любарці – 1, с. Мирне – 1, с. Ревне – 2, с. Рогозів – 1, с. Щасливе – 3.

Переяслав – 3, с. Переяславське – 1, м. Яготин – 6 (із них 1 дитина), с. Нечипорівка – 1, с. Трубівщина – 1, с. Федорівка – 1, с. Черняхівка – 1).

Минулої доби зафіксували одужання від коронавірусу в 1457 осіб, у тому числі 76 дітей.

У Бориспільському районі – 114, у т.ч. 6 дітей (м. Бориспіль – 65 (із них 2 дітей), с. Гнідин – 1, с. Гора – 1, с. Дударків – 1, с. Мартусівка – 1, с. Перегуди – 2, с. Проців – 2 (з них 1 дитина), с. Рогозів – 2 (із них 1 дитина), с. Чубинське – 1, с. Щасливе – 10 (із них 2 дітей).

Переяслав – 18, с. Тарасівка – 1, м. Яготин – 6, с. Добраничівка – 1, с. Ничипорівка – 1,  с. Фарбоване – 1).

Минулої доби надійшли повідомлення про 26 летальних випадків, пов’язаних із коронавірусом.