Микола Каськів: «Карантин не зупинив будівництво садочків у наших селах»

Дата: 30.04.2021 12:10

Незважаючи на жорсткі карантинні обмеження у березні-квітні цього року, будівництво соціальних об’єктів на території Пристоличної сільської ради не припинялося. Зокрема спорудження двох ДНЗ триває навіть із випередженням графіків. Про це 30 квітня повідомив Пристоличний сільський голова Микола Каськів.

«Будівництво двох садочків у селах Щасливе і Велика Олександрівка триває. Дякуючи взаємодії між сільською радою і компаніями-забудовниками, простоїв у роботі немає. Із боку сільради здійснюються проплати  за виконане, а іноді компанії-підрядники частково певні об’єми виконують  за власні ресурси.

Я вдячний за співпрацю керівництву ТОВ «РОНГБУК», що зводять двоповерховий ДНЗ на 195 місць у селі Щасливе,  та керівництву ПрАТ «БКБМ», що будує  ДНЗ  (ясла-садок) на 220 дітей у селі Велика Олександрівка.

Сьогодні є усі підстави сподіватися, що ці важливі об’єкти будуть здані в експлуатацію згідно з планом», – повідомив Микола Каськів.

Також керівник підкреслив, що зусилля виконавчого комітету і депутатського корпусу Пристоличної сільської ради спрямовані на розвиток соціальної сфери ОТГ.