COVID-19: у Пристоличній ОТГ 6 нових хворих і стільки ж одужали за минулу добу

Дата: 06.05.2021 09:57

Згідно з результатами ПЛР тестувань та отриманих від закладів охорони здоров’я  термінових повідомлень за минулу добу, 05 травня, зареєстровано 124 випадки коронавірусної хвороби (COVID-19).

У Бориспільському районі – 24 (м. Бориспіль – 4, с. Вишеньки – 1, с. Вороньків – 2, с. Глибоке – 2, с. Головурів – 1, с. Гора – 1, с. Кийлів – 1, с. Лебедин – 1, с. Мала Олександрівка – 1, с. Чубинське – 2, с. Щасливе – 3, м. Переяслав – 3, с. Дівички – 1, с. Ульянівка – 1).

За добу одужали 845 осіб, у тому числі 22 дітей.

У Бориспільському районі – 37, у т.ч. дитина (м. Бориспіль – 14, с. Вишеньки – 1, с. Велика Олександрівка – 1, с. Глибоке – 2, с. Гнідин – 1, с. Старе – 1, с. Щасливе – 5, м. Переяслав – 7 (з них  дитина), с. Гребля – 1, с. Ковалин – 1, с. Пологи-Вергуни – 1, с. Переяславське – 1, с. Циблі – 1).