Визначена дата проведення сесійного засідання Пристоличної сільської ради

Дата: 11.05.2021 16:04

У четвер, 20 травня 2021 року, о 10.00 відбудеться друге засідання третьої сесії VIII скликання за адресою: село Щасливе, вул. Фестивальна, 39,  у залі приміщення Пристоличної сільської ради.

Секретар сільської ради Людмила Кущенко повідомила, що порядок денний ще формується, оскільки протягом тижня триватиме робота постійних депутатських комісій.

«Сесія буде насиченою, роботи дуже багато.  Лише земельних питань планується майже 250. Також багато бюджетних питань виноситься на розгляд ради. Усього понад 300 питань порядку денного», –  уточнила Людмила Павлівна.

Нагадаємо, у четвер, 13 травня, о 09.00 відбудеться засідання постійної депутатської комісії  з питань комунальної власності й ЖКГ, о 14.00 – з питань земельних відносин.

У вівторок, 18 травня, заплановане друге засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів і бюджету.