Обговорення питання реконструкції каналізаційної насосної станції № 3

Дата: 11.05.2021 19:06

Фото без опису Післясвятковий робочий тиждень у Пристоличній сільській раді розпочався з наради спеціалістів Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку за участі сільського голови Миколи Каськіва, його першого заступника Василя Дембіцького та начальника фінансового Управління Галини Катруши.

Керівник ОТГ наголосив, що після завершення жорсткого карантину  час інтенсивно взятися за реалізацію запланованих об’єктів будівництва.
Зокрема 11 травня обговорили об’єкт «Реконструкція каналізаційної насосної станції № 3 по вул. Погребняка, 12 Б в с. Чубинське Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області».

«Пристолична сільська рада, як правонаступник, отримала проект КНС №3, який виготовлений у 2017 році й пройшов експертизу, але тепер необхідне корегування проекту і виготовлення робочої документації. Далі – проведення тендера на визначення підрядника», – повідомлялося на зібранні.

Відомо, що 05 млн грн передбачено на реконструкцію станції.

Вирішено цього тижня організувати зустріч із представником компанії-проектанта для обговорення деталей щодо оновлення існуючої проектної документації.

Микола Каськів зобов’язав Василя Дембіцького до 05 липня завершити усі паперові роботи щодо цього об’єкта.

Також  очільник дав доручення УКБ переглянути усі пакети документів ключових об’єктів  будівництва і прозвітувати у четвер, 13 травня.