У планах реконструкція приміщення старої медамбулаторії в адміністративну будівлю

Дата: 11.05.2021 21:56

Старе приміщення медичної амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Щасливе на вул. Лермонтова, 9 а планують переобладнати в адміністративну будівлю після введення в експлуатацію нової амбулаторії, що на вул. Лермонтова, 9.

Про це повідомив Василь Дембіцький, перший заступник Пристоличного сільського голови.

До порядку денного найближчого сесійного засідання має бути внесене питання надання дозволу на виготовлення проекту реконструкції будівлі медамбулаторії. Також буде здійснено прорахунок очікуваних витрат.

У подальших планах розмістити в оновленому приміщенні ЦНАП, Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я, Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку.

Деталі обговорюються.