Як записатися в чергу на вакцинацію проти коронавірусу

Дата: 12.05.2021 16:37

Жителі Київщини мають можливість записатися в чергу на вакцинацію проти коронавірусу. Зробити це можна через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я або ж мобільний додаток і портал «Дія».

Про це 12 травня нагадав очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Для нас важливо вакцинувати людей, які знаходяться в зоні ризику. Зокрема в пріоритеті медики та люди похилого віку. Якщо ви особисто чи ваші близькі входять до цільових груп, телефонуйте до контакт-центру МОЗу або записуйтесь на щеплення через «Дію», – додав В. Володін.

Перелік усіх, кого наразі вакцинують першочергово:

• медиків і працівників закладів охорони здоров’я;
  • мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів;
  • учасників Операції об’єднаних сил на Сході України;
  • соціальних працівників;
  • священнослужителів;
  • олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році;
  • освітян, які залучені до проведення ЗНО;
  • співробітників патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників;
  • людей віком від 65 років (пріоритет надається людям найбільш похилого віку та людям, які мають неінфекційні хронічні захворювання – цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хвороби органів дихання та нирок тощо).

«Якщо ви не входите до жодної з перерахованих категорій, ви все одно маєте можливість записатись до черги на щеплення та чекати на повідомлення про початок вакцинації вашої групи», – уточнив Василь Володін.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА