Микола Каськів вказав на недоліки весняного благоустрою

Дата: 12.05.2021 17:50

12 травня Пристоличний сільський голова Микола Каськів провів робочу нараду з фахівцями Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку, керівниками комунальних служб, інспекторами відділу благоустрою та за участі депутатів.

Обговорювали підсумки проведеного благоустрою. Попри названі успіхи у роботі з весняного упорядкування територій, Микола Каськів також висловив низку претензій до роботи комунальників. Повідомив і про скарги громадян на якість благоустрою в окремих селах.

Наголосив, що серед сіл ОТГ найкраще впоралися з прибиранням у Щасливому. Щодо решти населених пунктів, то був окреслений план дій на два тижні, щоб усунути недоліки.

Наголошувалося, що мають бути чистими місця громадського призначення: зелені зони, дитячі майданчики, території поблизу приватних  і комунальних закладів.

Інспектори отримали конкретні доручення і завдання  взаємодіяти з населенням, активістами для спільних дій.

«Благоустрій цієї весни відбувався за напрацьованими механізмами, свій рівень комунальники не погіршили. Але цього недостатньо, бо населення і час вимагають більш якісного підходу. Проблемою залишаються стихійні сміттєзвалища, габаритні відходи біля сміттєвих баків. Ми поступово випрацюємо нову систему», – повідомив Микола Каськів.

Керівник підсумував, що через два тижні буде повторна нарада і звіт комунальників про зроблене.