Микола Каськів: «Наш пріоритет – не зупиняти процес будівництва садочка у Великій Олександрівці»

Дата: 13.05.2021 21:16

Фото без опису У четвер, 13 травня, відбулася робоча зустріч Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва з головами правлінь ПрАТ «Агробудмеханізація» і ПрАТ «БКБМ» Володимиром і Ігорем Шалімовими –  представниками компанії-забудовника ясел-садочка у селі Велика Олександрівка.

Мета зустрічі: деталі поетапного фінансування об’єкта з метою недопущення простоїв у роботі на будмайданчику.

«До кінця року ми плануємо завершити зведення стін приміщення, зробити покрівлю, залити бетонну основу підлоги, встановити сходи та вікна», – повідомив сільський голова.

Постало запитання щодо термінів фінансування виконаних робіт за квітень-травень.

«Фінансове Управління підготує інформацію про залишкові кошти на будівництво садочка і це питання буде винесене на обговорення засідання депутатської комісії з питань фінансів і бюджету 18 травня.

Депутати і виконком єдині в тому, щоб процес будівництва садочка у Великій Олександрівці не зупинявся», –  підсумував Микола Каськів.

Також на розгляд УКБ забудовник має надати корегований кошторис, перелік додаткових робіт і графік фінансування робіт.

Володимир Шалімов запевнив, що проект ДНЗ повністю відповідає сучасним стандартам.

Сторони висловили спільну зацікавленість у завершенні будівництва згідно з планом.