Цікава зустріч у бібліотеці села Велика Олександрівка

Дата: 15.05.2021 07:11

Фото без опису14 травня у бібліотеці села Велика Олександрівка відбувся захід для багатодітних родин, присвячений Дню матері (9 травня) і Міжнародному дню сім'ї (15 травня) за спільної ініціативи Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я, Служби у справах дітей і працівників культури Пристоличної сільської ради.

Організували зустріч бібліотекар Любов Стариченко і директор СБК Олександр Ожеховський.

Родинне свято, в якому взяли участь багатодітні матері та діти з сіл колишньої Великоолександрівської сільської ради, мало  урочисту частину і невимушене спілкування за круглим столом.

Перед присутніми виступили вихованці Великоолександрівської  школи мистецтв та ремесел.

Анастасія Стариченко та Майя Заграбчук прочитали вірші. Надія Паламарчук виконала пісню «Мамина калина». Анастасія Стіхова на бандурі виконала «Серенаду» Ф.Шуберта, а Вікторія Трощій – пісню «Веселка». Також Олександр  Ожеховський заспівав «Два кольори».

«Приємною і теплою була подія. Гостей пригощали чаєм із цукерками і вручили скромні подарунки  – книжки. Захід був небагатолюдним через карантинні обмеження, але з дотриманням усіх протиепідемічних вимог», – розповіла спеціаліст першої категорії Управління гумрозвитку Оксана Крючкова.

«Такі зустрічі згуртовують людей і піднімають настрій», – підсумувала Людмила Корніяка,  начальник Служби у справах дітей.