Причини затримки введення в експлуатацію нової медамбулаторії в селі Щасливе

Дата: 17.05.2021 17:50

Фото без опису Нині завершується підготовка до введення в експлуатацію приміщення нової медичної амбулаторії ЗПСМ у селі Щасливе. Спланувати терміни на місцях виявилося неможливим через тривалий карантин у Київській області й змінені графіки роботи відповідних інспекцій.

«Ще задовго до карантину була зареєстрована заявка в Державній архітектурно-будівельній інспекції щодо амбулаторії, будівлю медзакладу оглядав інспектор, були  певні зауваження щодо документації, які нами усунуті й документи повторно були подані на розгляд.

Найближчим часом чекаємо на отримання Сертифікату введення об'єкту до експлуатації. Очікувати відповіді доведеться ще щонайменше два тижні», – повідомили 17 травня в Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради.

Спеціалісти УКБ сподіваються, що цього разу рішення ДАБІ буде схвальним і новий заклад відчинить двері для медфахівців і відвідувачів.