Будівництво школи у Чубинському починається з пакета документів

Дата: 18.05.2021 08:41

Фото без опису Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради 17 травня прозвітувало про те, на якому етапі нині  питання будівництва школи у селі Чубинське.

«Документи на об’єкт будівництва загальноосвітньої школи, які ми отримали від Великоолександріської сільради, потрібно було приводити у відповідність.

Довелося переоформляти земельну ділянку під будівництво на Пристоличну сільську раду.

Також уже переоформлене право власності на недобудованому амбулаторію на території будмайданчика, яка буде додатковим приміщенням школи. Цю недобудову було внесено до реєстру речових прав.

Залишилася ще одна формальність: власник недобудови (Пристолична сільрада) повинен дати дозвіл УКБ – замовнику будівництва школи, проводити роботи на об’єкті недобудови. Ці та інші етапи потребували часу.

Цього тижня через портал державних послуг Дія ми зареєструємо повністю відкоректований пакет документів для отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт. Право на виконання підготовчих робіт уже маємо», – поінформував  Михайло Радченко, начальник відділу капітального будівництва.