Допомога громадянам у рамках Програми «Турбота»

Дата: 18.05.2021 20:45

Фото без опису Пристоличним сільським головою Миколою Каськівим підписане відповідне розпорядження про надання матеріальної допомоги у рамках затвердженої Програми «Турбота» певним категоріям громадян. Зокрема, людям, які страждають на важкі захворювання, що перераховані в документі (цукровий діабет, хвороби серця  тощо) – це 102 особи на загальну суму 705 тис. грн, згідно з заявами громадян за період березень-квітень 2021 року.

За два місяці 14 дітям із особливими потребами виділено загалом 130 тис. грн.

На поховання 30 чоловік, які проживали на території ОТГ,  їхнім рідним виділено усього 150 тис. грн.

36 ювілярів за період січень-квітень виділено підтримки на загальну суму 91 тис. грн.

На ліквідацію стихійного лиха у зв’язку з пожежею виділено 30 тис. грн одній особі.

Усього виплачено 1 млн 106 тис. грн.

На часі отримання допомоги визначеним категорія громадян до травневих свят.

Інформацію повідомила Галина Журавльова,  керуюча справами (секретар виконавчого комітету).

Нагадаємо, до діючої Програми «Турбота» заплановані зміни, які будуть винесені на обговорення депутатами на сесійному засіданні Пристоличної сільської ради 20 травня.