Відведення двох земельних ділянок у селі Чубинське в комунальну власність

Дата: 21.05.2021 09:59

На сесійному засіданні Пристоличної сільської ради 20 травня депутати обговорювали таке питання порядку денного: «Про розгляд депутатського звернення Махлай Владислава Володимировича щодо відведення в комунальну власність земельних ділянок в селі Чубинське, орієнтовною площею 0,1814 га з цільовим призначенням 07.01 (для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (під розміщення паркової зони),  та площею 0,10 га з таким самим призначенням».

Ознайомившись із місцем розташуванням обох ділянок на карті, стало зрозумілим, що не передбачений під’їзд до останньої. А перша межує з територією Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН.

У залі розгорілася дискусія щодо того, як законно перевести вказані ділянки у комунальну власність, із яким цільовим призначенням і як можна їх доцільно використовувати в інтересах громади. Думки обранців розділилися.

«Чи може сільська рада виділяти землі під наукову-дослідну діяльність, чи не заперечує це законодавству – це треба вияснити юристам. Необхідно вцілому повторно винести питання на розгляд постійної депутатської комісії  з питань земельних відносин, а потім знову на сесію», – прозвучала пропозиція від фахівців виконкому.

У підсумку 18 депутатів проголосували за довивчення цього питання.