Сезон косіння трави в розпалі

Дата: 25.05.2021 17:24

Фото без опису Головне завдання у травні для працівників відділу постачання та господарювання УКБ Пристоличної сільської ради – це косіння трави. Про це наголосив начальник відділу  Уктам Мукумов.

«Два різноробочі щоденно (крім вихідних) обкошують газони та узбіччя вздовж головних вулиць сіл, останні кілька днів працюють у Щасливому, Пролісках, Чубинкому.  Косять у зелених зонах, на територіях дитячих майданчиків тощо. Скошене вивозять. Справляємося, але не так швидко, як хотілося б», – прозвітував керівник.

Також він повідомив, що відділу постачання та господарювання потрібні працівники-різноробочі. Звертатися за інформацією до Пристоличної сільської ради.

Нагадаємо, відділ благоустрою УКБ нагадує власникам домогосподарств, керівникам підприємств і організацій впорядкувати газони й прилеглу територію.