У Пристоличній сільській раді зареєстрували народження трьох хлопчиків

Дата: 25.05.2021 18:46

Фото без опису Із 14 травня 2021 року Пристолична сільська рада здійснює реєстрацію актів цивільного стану – Бориспільський міськрайонний відділ ДРАЦС надав відповідне свідоцтво.

За цей короткий період уже зареєстровано народження трьох немовлят  – усі хлопчики. Приємну новину повідомила Галина Журавльова, керуюча справами (секретар виконкому), яка здійснює реєстрацію.

«Першими в нас отримали свідоцтво про народження сина Максима його батьки Вадим Сидорук і Наталія Красновид із села Чубинське.

Другою стала родина Потапових, Вадим і Олена, із Пролісок, які зареєстрували народження сина Олександра.

Третіми – Олексій Юрчук і Яна Волкович із Щасливого отримали свідоцтво про народження синочка Едуарда.

Приємно, що збільшується наша громада, народжуються дітки», – прокоментувала Галина Вікторівна.

Тож щиро вітаємо молоді родини з поповненням, нехай синочки ростуть здоровими та щасливими!

Також Галина Журавльова повідомила, що днями зверталося молоде подружжя щодо реєстрації народження дитини. Вони проживають у Пристоличній ОТГ, але обоє прописані в інших областях України.

«У зв’язку з відсутністю місцевої прописки у жодного з батьків, то, згідно з законодавством, вони мають право зареєструвати дитину за місцем її народження або за місцем прописки одного з батьків. У такому випадку можливий виняток, якщо батьки переселенці з зони АТО, ООС.

Державна реєстрація народження дитини проводиться за заявою батьків.

Але Закон дозволяє реєструвати шлюб, незважаючи на місце прописки молодят», – розповіла Г.Журавльова.