Оголошення! 02 червня в селі Чубинське відбудеться зустріч із співвласниками багатоквартирних будинків

Дата: 27.05.2021 11:27

У зв’язку  з набранням чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», що передбачає проведення виконавчим органом сільської ради конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком та прийняттям Пристоличною сільською радою рішення про затвердження Програми «Сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  на території Пристоличної об’єднаної територіальної громади Бориспільського району Київської області»  на 2021 – 2023 рік, що передбачає можливість співфінансування капітальних ремонтів житлових будинків ОСББ сіл Пристоличної об’єднаної територіальної громади з метою проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців Пристоличної об’єднаної територіальної громади, Пристоличною сільською радою буде організовано та проведено зустріч з мешканцями  с. Чубинське за участі сільського голови Пристоличної сільської ради Каськіва Миколи Ігоровича, депутатів та фахових спеціалістів Пристоличної сільської ради.

Місце проведення зустрічі:  Інститут розведення та генетики тварин імені М. В. Зубця Національної академії аграрних наук України  за адресою: с. Чубинське, вул. П. Л. Погребняка,1.

Дата проведення зустрічі: 02.06.2021 р. (початок о 15:30).