Кроки до вирішення проблем із сміттям на території сіл Дударків і Займище

Дата: 01.06.2021 17:49

Фото без опису Владислав Тесля, спеціаліст Пристоличної сільської ради, повідомив, що на території сіл Дударків і Займище активно триває боротьба зі стихійними сміттєзвалищами та локальними смітниками.

«Сміття на території колишньої Дударківської сільради – це давня проблема, яка нині вирішується і люди з розумінням ставляться до таких зрушень, – пояснив Владислав Тесля. – Так, комунальники цього тижня ліквідували звалище на вул. Нова, постійно вивозять відходи, що накопичуються поблизу зупинок, подекуди на узбіччях доріг.

Першим  кроком цивілізованого підходу до проблеми вважаємо укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів між ТОВ «Комунально-експлуатаційне господарство» та власниками домогосподарств. Наразі такий документ уже готується і буде оприлюднений. Сподіваємося на розуміння і підтримку  громади.

Наступним кроком буде встановлення достатньої кількості сміттєвих баків і урн на території сіл, поблизу громадських місць.

Також потрібен системний посилений контроль інспектора з благоустрою за дотриманням чистоти і порядку в наших селах».

1 червня Пристоличний сільський голова Микола Каськів оглянув проблемні місця у центрі Дударкова, які впродовж тривалого часу були стихійними звалищами, і  повністю не доведені до ладу, бо розташовані на приватній земельній ділянці.

Очільник громади відзначив якість нового сміттєвого майданчика, що поблизу гуртожитку (на фото).