Для села Дударків косіння трави – не проблема

Дата: 01.06.2021 18:07

Фото без опису Фото без опису Фото без опису У селах Дударків і Займище Пристоличної ОТГ з косінням трави добре справляються комунальники, а місцеве населення активно допомагає. Про це повідомив 1 червня Владислав Тесля, спеціаліст Пристоличної сільської ради.

«ТОВ «Комунально-експлуатаційне господарство» (директор Олександр Усик) з Переяславщини здійснює косіння трави на території. Уже обкошені узбіччя доріг, територія ДНЗ і площа біля церкви, увесь центр села. Двічі косили на стадіоні. Також комунальники працюють поблизу дворів одиноких та людей похилого віку, які не справляються самотужки, – розповідає В.Тесля. – Хочу відзначити, що місцеве населення бере активну участь у заходах із благоустрою, зауважень немає. У нас із косінням порядок, який постійно підтримується».

На фото дорога в напрямку Займища, церква у центрі села Дударків і стадіон.