Вчителі Пристоличної ОТГ масово вакцинуються проти COVID-19

Дата: 03.06.2021 21:45

Фото без опису 02 червня розпочалася вакцинації педагогів Пристоличної сільської ради проти COVID-19. Щепитися погодилися відразу не всі педколективи.

Про деталі розповіла головний лікар Щасливської медичної  амбулаторії ЗПСМ Анастасія Покозацька: «Вакцина, яку ми щойно отримали, передбачена виключно для педагогічних працівників і тих медиків, які працюють в осередках інфекції.

Наші лікарі створили мобільну бригаду й здійснюють щеплення у освітніх закладах ОТГ.

02 червня вакцинувалися 46 вчителів Щасливського НВК та освітяни, що працюють у селі Проліски. Того ж дня вакцинувалися педагоги Великоолександрівської ЗОШ.  Медики працювали до 19.00.

Колектив Дударківської ЗОШ у повному складі спочатку відмовився від щеплення, але потім змінив рішення і вакцинація відбудеться 04 червня.

03 червня бригада виїздила в Гірську та Вороньківську ОТГ.

Також імунізувалися кілька вихователів ОТГ. Скарг на погіршення самопочуття після щеплення ми не отримували».

Лікарка повідомила, що наразі використовується вакцина Pfizer-BioNTech. Також є замовлення на вакцину Astra Zeneca для осіб, хто нею щеплювався в перші етапи імунізації.