Про дороги загального користування місцевого значення, які пролягають у межах Пристоличної ОТГ

Дата: 04.06.2021 10:05

Фото без опису Проблема поганих доріг для Пристоличної сільської ради є нагальною, але непростою для вирішення. Оскільки чималі відрізки автошляхів, які тривалий час перебувають у незадовільному стані, є обласного і районного підпорядкування.

Тож їх обслуговування і ремонт – відповідальність не місцевого значення.

Пристолична сільська рада ще у січні 2021 року зверталася з офіційним листом до Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА щодо надання інформації, які дороги загального користування місцевого значення пролягають у межах Пристоличної ОТГ. Отримали відповідь.

У межах Пристоличної ОТГ пролягають такі дороги загального користування місцевого значення, а саме:

О100402 Бориспіль -Дударків-Бзів –М-03 протяжністю 9,2 км;

О100610 Бровари -Требухів - Гора протяжністю 11,1 км;

С100401 Мала Олександрівка-Велика Олександрівка протяжністю 3,7 км;

С100402 Мала Олександрівка-Гора – 3,8 км;

С100403 Бровари -Требухів-Гора-Дударків – 2,8 км;

С100407 Безуглівка -Мала Олександрівка – 2,1 км;

С100409 Займище - Дударків – 4,4 км;

С100412 Мала Олександрівка - Велика Олександрівка – 2,8 км;

С100420 М-03 -Щасливе – 3,0 км.

Разом із тим повідомлено, що відповідно до п.1.1 договору від 03.12.2018 ТОВ «Спец Комплект Постач» надає послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального використання місцевого значення Київської області відповідно до нормативно-правових актів, норм і стандартів.

Перший заступник Пристоличного сільського голови Василь Дембіцький, повідомив, що були неодноразові робочі зустрічі з представниками КОДА щодо ремонту вказаних автошляхів.

Частково навесні цього року відбулися ремонтні роботи на території села Дударків.

04 червня в.о. начальника Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Олександр Дригота провів телефонну розмову з Департаментом регіонального розвитку КОДА, де його запевнили, що 05 червня здійснюватиметься ремонт обласних доріг на території села Чубинське, а з наступного тижня – у селах Мала і Велика Олександрівка.