Ремонтуються дороги обласного підпорядкування у селі Чубинське

Дата: 04.06.2021 12:21

Фото без опису Виконується домовленість між департаментом регіонального розвитку Київської ОДА та Пристоличною сільською радою щодо продовження ремонту доріг загального користування місцевого значення на території сіл Пристоличної ОТГ, які мали завершитися навесні.

Так, 04 червня ТОВ «Спец Комплект Постач» працює на дорогах села Чубинське. Продовжиться ремонтний процес на автошляхах сіл Мала і Велика Олександрівка.

На місці робіт побував перший заступник Пристоличного сільського голови Василь Дембіцький.

«Здійснюються першочергові заходи щодо ліквідації ям на автошлях обласного підпорядкування. Це поточний ремонт. Зважаючи на численні звернення керівництва Пристоличної сільської ради, такі роботи продовжено. Налагоджується співпраця з департаментом регіонального розвитку КОДА. Будемо сподіватися на капремонт обласних доріг на нашій території», – прокоментував Василь Миколайович.