До уваги мешканців села Дударків!

Дата: 15.06.2021 15:40

На виконання ст.ст.19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, Пристолична сільська рада проводить громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розробки детального плану території земельної ділянки загальною площею 20,0036 га, кадастровий номер 3220883601:01:029:0069, яка належить ТОВ «ФМ С Є ДЕСНА», в с. Дударків Бориспільського району Київської області.

З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, заплановано прилюдна повторна презентація матеріалів та громадські слухання Детального плану території за участі замовника, розробника та інвестора у приміщенні Дударківської сільської ради 17.06.2021 р. о 18-00 годині за адресою: вул Гоголя, 60 в с. Дударків, Бориспільського району, Київської області.

Ознайомитись з проектом  Детального плану території  можна на сайті сільської ради schaslyve-rada.gov.ua.

Замовником містобудівної документації є Пристолична сільська рада, розробником - ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ».

Підставою для розробки є рішення Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області від 04.02.2021 № 117-2-VIII.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає та не суперечить вимогам законодавства України, включаючи ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  ДБН Б.1.1-14:2012 інших нормативних актів.

Детальніша інформація надається у приміщенні Пристоличної сільської ради. Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні  особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Пропозиції до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді до 19.06.2021 року на вищевказану адресу.

За організацію розгляду пропозицій (зауважень) відповідальний: в.о. начальника відділу архітектури та будівельного інспектування Сова Володимир Григорович.