Про темпи ремонту доріг загального користування місцевого значення на території сіл Пристоличної ОТГ

Дата: 16.06.2021 09:51

Фото без опису Із невідомих причин поки на тимчасову паузу департаментом регіонального розвитку Київської ОДА поставлене продовження ремонту доріг загального користування місцевого значення на території сіл Пристоличної ОТГ, які мали завершитися навесні цього року. Йдеться про нещодавно розпочатий поточний ямковий ремонт автошляхів обласного підпорядкування ТОВ «Спец Комплект Постач» на території сіл колишньої Великоолександрівської сільради.

Про це повідомив 16 червня староста Василь Олійник.

За його слова, щодня представниками місцевої влади здійснюються дзвінки до департаменту щодо продовження розпочатого. В області запевняють, що до 25 червня завершать заплановані роботи на автошляхах ОТГ.

«Ми потерпаємо від розбитих доріг обласного значення, в окремих місцях ями по 10-15 см у глибину асфальту. Люди жаліються, але такі ділянки з’явилися не вчора і ми не можемо їх ремонтувати. Сподіваємося на те, що співпраця з департаментом регіонального розвитку буде результативною і спільні домовленості будуть виконані», – розповідає Василь Миколайович.